Medycyna estetyczna - korekta nosa

Nie każdy z nas rodzi się idealny. Ludziom od zawsze towarzyszą kompleksy, porównywanie się do innych oraz chęć bycia nieskazitelnym.


Współczesna medycyna estetyczna potrafi poradzić sobie z różnymi mankamentami ciała. Jedną z części ciała na której najbardziej nam zależy jest twarz. Jest ona naszą wizytówką. Czasami pokrywają ją blizny, które są skutkiem przebytych chorób, a czasami po prostu rodzimy się z widoczną wadą.

Continue reading 12.04.2016. 11:18

Popularność medycyny estetycznej

Żyjemy w czasach kultu młodości. Zachowanie pięknego, młodego wyglądu dla wielu jest kwestia priorytetową. W dzisiejszych czasach nie jest to wcale takie trudne. Medycyna estetyczna i jej zabiegi cieszą się więc ogromną popularnością. Są na wyciągnięcie ręki każdego, kto tylko posiada odpowiednie środki finansowe. Szczególnie popularne jest usuwanie zmarszczek. Są one dla wielu podstawowym przejawem starzenia skóry. Nic więc dziwnego w tym, że ich usunięcie pomaga pozbyć się kompleksów związanych z upływającym czasem.

Continue reading 14.10.2015. 11:38

Jak pozbyć się zmarszczek?

Z problemem pojawiających się zmarszczek zmaga się mnóstwo osób. Niestety, one od razu pokazują nasz wiek i nie wyglądają zbyt estetycznie. Warto więc by było szybko się ich pozbyć. A jak to zrobić?

Continue reading 14.10.2015. 11:32