Medycyna estetyczna - korekta nosa

Nie każdy z nas rodzi się idealny. Ludziom od zawsze towarzyszą kompleksy, porównywanie się do innych oraz chęć bycia nieskazitelnym.


Współczesna medycyna estetyczna potrafi poradzić sobie z różnymi mankamentami ciała. Jedną z części ciała na której najbardziej nam zależy jest twarz. Jest ona naszą wizytówką. Czasami pokrywają ją blizny, które są skutkiem przebytych chorób, a czasami po prostu rodzimy się z widoczną wadą.


Jednym z zabiegów którym często się poddajemy jest korekta nosa. Zdeformowany bądź krzywy nos zmienia charakter twarzy, a czasem nawet utrudnia oddychanie. Zabieg polega na korekcji części kostnej, chrzęstnej lub obu części nosa. Korekta nosa wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym, często potrzebny jest jednodniowy pobyt w klinice. Efekt zabiegu możemy zobaczyć w ciągu 12 miesięcy.


W dzisiejszych czasach medycyna niesie za sobą duże możliwości. Warto z nich skorzystać. Jeśli będziemy zadowoleni z własnego wyglądu, zwiększy nam się pewność siebie oraz poczucie własnej wartości .

12.04.2016. 11:18